Managementteam UGO

Directeur

Dhr. T.M. Zoet
Directeur UGO
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres:
a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Algemene ondersteuning

Dhr. J. van der Perk
Algemene ondersteuning
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Teamleiders onderwijs

De teamverdeling onder de teamleiders is als volgt:

Leerjaar 1 UGO
Dhr. T.M. Zoet
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres:
a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Leerjaar 2 Cortenbosch a.i.
Mevr. S. Daanen
s.daanen@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 3 en 4 Cortenbosch
Dhr. N. Zwikker
n.zwikker@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 2, 3 en 4 Edison College
Mevr. J. Barelds
j.barelds@veluwseonderwijsgroep.nl

Teamleiders onderwijs ondersteunend

Ondersteuning/begeleiding leerlingen
Mevr. M. Harthoorn
m.harthoorn@veluwseonderwijsgroep.nl

Algemene ondersteuning onderwijs
Mevr. M. Kers
m.kers@veluwseonderwijsgroep.nl