Schoolleiding UGO

UDO en UGO heeft een gezamenlijk managementteam en een schoolleiding per school.

Managementteam UDO en UGO

Directie:

Dhr. J.H. Podt
Directeur UGO
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Dhr. O. van Helden
Directeur UDO a.i.
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Algemene ondersteuning:

Dhr. J.J. van der Perk
adjunct-directeur
j.vanderperk@veluwseonderwijsgroep.nl

Kwartiermakers:

Dhr. T. Zoet
Kwartiermaker UGO
t.zoet@veluwseonderwijsgroep.nl

Mevr. Y. Zweverink
Kwartiermaker UDO
y.zweverink@veluwseonderwijsgroep.nl

Schoolleiding UGO

Directeur
Dhr. J.H. Podt
bereikbaar via de directiesecretaresse,
mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Teamleiders

De teamverdeling onder de teamleiders is als volgt:

Leerjaar 1 UGO alle leerwegen
Dhr. T. Zoet
t.zoet@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 2 Cortenbosch alle leerwegen (a.i.)
mevr. S. Daanen
s.daanen@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 2 en ISK Edison College alle leerwegen
Mw. J. Barelds
j.barelds@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 3 en 4 Cortenbosch Basis en Kader Techniek en Zorg & Welzijn
dhr. N. Zwikker
n.zwikker@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 3 en 4 Cortenbosch mavo en Basis en Kader Economie & ondernemen
mevr. M.M. Kers
m.kers@veluwseonderwjisgroep.nl

Leerjaar 3 en 4 Edison College alle leerwegen
Mw. A. Verberne
a.verberne@veluwseonderwijsgroep.nl